ELEGANCKIE PŁASZCZE DAMSKIE DLA PUSZYSTYCH

Jesienne poranki zaczęły witać nas mgłami i chłodem. Już najwyższa pora zaakceptować fakt, że letnie pogody wrócą dopiero za rok. Nie daj się więc zaskoczyć i skorzystaj z nadarzającej się właśnie okazji na zakup modnego płaszcza w rozmiarze size plus. Dbając o Ciebie wychodzimy z ofertą trzech ciekawych okryć wierzchnich, które możesz wykorzystać od zaraz.

Jedną z propozycji jest płaszcz polskiej firmy FASHION BEAT, uszyty z melanżowej tkaniny przypominającej w dotyku wełnę. Długie mankiety ze ściągaczami chronią przed chłodem. Szeroki wykładany kołnierz i ozdobne guziki pozwalają łączyć go z eleganckim strojem przygotowanym do pracy lub na przyjęcie, a mankiet w sportowym stylu zezwala na stylizację typowo na luzie, nawet sportową. Płaszcz jest zatem uniwersalny i może zagościć w Twojej szafie na dłużej.

Kolejny model pochodzi z kolekcji firmy BOMAK. Jest to ciekawe rozwiązanie dla pań lubiących bawić się modą – tutaj interesujący jest zarówno estetyczny kwiatowy wzór, jak i wykorzystany do uszycia materiał. Płaszcz jest nieprzemakalny, ale warto na wypadek deszczu zabrać ze sobą parasol, bo elegancki krój wykluczył istnienie kaptura. Świetnie sprawdzi się w czasie spaceru albo podczas ślubu przyjaciółki.

Propozycja firmy BRENDA to modowy strzał w dziesiątkę – fantazyjne pikowanie stosowane jest przecież obecnie nie tylko w kurtkach sportowych. Płaszcz z pionowymi cięciami powoduje optyczne wyszczuplenie figury. Spokojny, niezobowiązujący kolor pasuje zarówno do kościoła, jak i na wieczorne wyjście z przyjaciółmi.

Liczymy na to, że proponowane przez nas płaszcze trafią w Twój gust i pozwolą cieszyć się jesienią bez nieprzyjemnego odczucia chłodu.