PORADY STYLISTKI

Jak optycznie wyszczuplić talię?

27 marca 2016

Wcięcie w talii jest marzeniem wielu kobiet. Siłownia, ćwiczenia, diety – czy to konieczne? Dzisiaj podpowiemy Wam jak  optycznie wyszczuplić talię i odjąć z niej kilka centymetrów. To bardzo proste!

1. Wybieraj odpowiednią długość rękawa!

jak optycznie wyszczuplić talię

sukienka Sabatex

Rękaw o długości do łokcia optycznie powiększa nasze kobiece wcięcie. Wybierając tą opcję pamiętaj o odpowiednim nawilżeniu naskórka. Sucha, czerwona skóra nie wygląda estetycznie.

2. Unikaj  ubrań oversize!

jak optycznie wyszczuplić talię

sukienka Malinka Style

Wiele kobiet chcąc zatuszować swoje dodatkowe kilogramy wybiera fasony oversize. Błąd! Dobrze dopasowana sukienka lub inna część garderoby, pomaga wyeksponować wcięcie w talii i optycznie wyszczuplić całą sylwetkę.

3. Polub czerń!

13726

sukienka Amelie

Czerń ma magiczną moc wyszczuplania! Ponadto ten kolor jest uniwersalny, elegancki i klasyczny. Każda kobieta powinna mieć w swojej szafie choć jedną “małą czarną”.

4. Unikaj wzorów!

14117

sukienka Dagmar 

Wzory i jaskrawe kolory wizualnie poszerzają sylwetkę i uwypuklają to, co się pod nimi znajduje. Wybieraj gładkie sukienki, bluzki i spodnie.

5. Wysoki stan!

12282

spódnica Klaudia Styl

Spódnice i spodnie z wysokim stanem to Twój klucz do smukłej talii. Jeśli chcesz dodatkowo spotęgować efekt wyszczuplenia, zakładaj wąski pasek.

 

Może ci się spodobać również

2 komentarze

  • Odpowiedz Stylove Blog 6 kwietnia 2016 o 16:45

    Super wpis – przyda się ta wiedza, szczególnie teraz jak zrobiła się ładna pogoda 🙂 Zapraszam również do przeczytania mojego wpisu o sukienkach wyszczuplających http://stylove-24.pl/sukienka-wyszczuplajaca/

  • Odpowiedz Magda 12 kwietnia 2016 o 14:59

    Skorzystam z powyższych rad:)

  • Zostaw Komentarz