Koszyk 0 0

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Razem

30 DNI na zwrot
PRZESYŁKA gratis!
BEZPIECZNE zakupy
Czapki i szaliki

Producent

Rozmiar

Cena

30 zł - 40 zł

CZAPKI DAMSKIE

Nie każdy z nas lubi zimę - chłody, śniegi, sporty zimowe, ale faktem jest też to, że nie da się jej uniknąć. A jak wiadomo, czego nie da się w żaden sposób ominąć, na to lepiej być solidnie przygotowanym. Z nikim nie przygotujesz się na zimę tak dobrze, jak z nami. Nasz internetowy sklep PtakModa.Com zapewni Ci dostęp do najmodniejszej obecnie odzieży zimowej. Obok płaszczy, kurtek czy grubych swetrów mamy też dla Was bardzo szeroki wybór czapek i szalików.

Możesz u nas znaleźć zarówno bardzo ciepłe, grube propozycje na jesień, jak i na zimę. Do wyboru wiele kolorów i modeli – każdy może więc odkryć coś niepowtarzalnego, coś dla siebie. Wszystkie nasze produkty z tej kategorii wykonywane są przez rodzime polskie firmy, które mogą się poszczycić długą i dobrą tradycją dziewiarską. Dobierana przędza jest najwyższej jakości, pochodzi od wiodących światowych producentów. Często są to włóczki z domieszką naturalnych włókien, aby móc spełnić najbardziej wyszukane oczekiwania. Także wykorzystywane dodatki – stosowane kolorowe naszywki czy aplikacje, również są bardzo dobrego gatunku.

Wśród czapek zimowych pojawiają się wełniane grube propozycje na największe mrozy, które ochronią nawet w czasie największego zimna. Niektóre modele mają szerokie wywijane ściągacze, które tym bardziej ogrzewają i dają komfort. Mamy tutaj także czapki, które są nieco cieńsze i z pewnością przypadną do gustu tym, którzy w ogóle ich nosić nie lubią, ale czasami czują się do tego zmuszeni przez pogodę. Niektóre modele występują w zestawie z szalem – tradycyjnym bądź w formie supermodnego komina.

Pośród czapek jesiennych możemy znaleźć ciekawe modele drukowane w dizajnerskie wzory – w kwiaty, w ciapki. Są tu też stosowane ozdobne dżety lub aplikacje z estetycznie wykonanym logo producenta.

Czapka czasami jest także bardzo praktycznym rozwiązaniem i niektóre z nas mogą ją naprawdę polubić. Niezastąpiona jest na przykład wtedy, gdy jesteś zapracowaną panią domu, albo mamą, która tak poświęca się wychowaniu, że nie zdążyła poprawić fryzury, a akurat musi na wyjść na chwilę by załatwić coś na mieście. Czapka spełni wtedy rolę fantastycznego kamuflażu. Wkładasz ją na głowę i nie martwiąc się o wygląd, skupiasz się na zadaniu do wykonania. Nie musisz więc traktować czapki jako zła koniecznego, ale możesz się z nią śmiało zaprzyjaźnić.

RÓŻNE RODZAJE CZAPEK DAMSKICH

Ze względu na to, że zakup czapki nie wiąże się na szczęście z dużym wydatkiem, możemy pozwolić sobie na to by mieć ich w naszych garderobach kilka i zakładać je w zależności od okazji. Warto zawsze mieć coś w miarę eleganckiego, co przyda się na niedzielny spacer i nie będzie raziło w połączeniu z szykownym płaszczykiem. Mogą to być skromne egzemplarze z delikatnym zdobieniem, na przykład w postaci dżetów czy małych aplikacji. Mogą to być także nieco ekscentryczne modele, które ożywią spokojny stonowany strój. Obok modeli klasycznych warto mieć też w szafie coś nowoczesnego. Mamy więc w ofercie na przykład czapki z dużymi naszywkami czy takie, które mają ciekawy nadruk i pomimo swej podstawowej funkcji także bawią – zarówno osoby, które je noszą, jak i te, które nas oglądają.

Do niektórych czapek do zestawu dołączone są także szale. Mogą one być tradycyjne, jak i w formie modnych obecnie kominów. Kominy także mają swoje rozróżnienie – mogą być szerokie, zawijane, bądź wąskie – zakładane na szyję na raz. Szale te są dopasowane stylistycznie do czapek – nawiązują do nich pod względem używanego do tkania splotu, koloru, a także stosowanych ozdób.

Niezależnie od tego, jakiej czapki potrzebujesz, z pewnością znajdziesz ją u nas.