Biznesowy Look

Biznesowy look, dla jednych synonim sukcesu i elegancji, innym zaś kojarzy się z nudą i brakiem komfortu. Wiadomo, praca w branży biznesowej zobowiązuje, co przekłada się również na stój. Sposób ubierania musi być dostosowany do powagi stanowiska, jest wyrazem profesjonalizmu i obycia oraz szacunku do współpracowników, uznania obowiązujących norm. Jednak biznesowe stylizacje nie muszą wyłącznie przywodzić na myśl białych koszul i garsonek. Okazuje się, że można łączyć szyk i wygodę. Poniżej znajdziecie nasze propozycje, które są tego świetnym przykładem.

Warto przełamać biurowy stereotyp i postawić na wzorzystą bluzkę koszulową OKTER. Tradycyjne elementy kroju, takie jak dekolt zakończony kołnierzykiem i mankiety przy rękawach, sprawiają, że nie można odmówić jej elegancji i schludności. A jednocześnie jej fason urozmaicony został ciekawym materiałem we wzory geometryczne. Bluzka koszulowa świetnie prezentować się będzie z gładkimi spodniami cygaretkami. Taka stylizacja spełnia biznesowe wymagania, a przy tym wzorzysta koszula jest odrobinę przekorna i przyciąga uwagę.

Do biznesowego looku niezmiennie przypisany jest też żakiet. Trudno się dziwić, dzięki niemu każda stylizacja staje się zobowiązująca i wysmakowana. Naszą propozycją jest żakiet z ozdobną lamówką KATI STUDIO, który z pewnością przełamie biurową nudę. Wszystko za sprawą jego niebanalnego fasonu. Żakiet KATI STUDIO nie posiada tradycyjnego kołnierzyka i klap, zamiast tego odznacza się półokrągłym dekoltem bez kołnierzyka oraz brakiem zapięcia na przodzie. Nietypowy fason żakietu dopełniają ciekawe elementy ozdobne, kontrastująca kolorystycznie lamówka, ozdobne wykończenia rękawów, czy dekoracyjna broszka.

Odrobinę nonszalancji do biznesowych stylizacji wprowadzą na przykład podwinięte rękawy koszulowej bluzki. Wtedy obowiązkowo bluzka taka powinna odznaczać się gustownym fasonem, jak w przypadku bluzki koszulowej OKTER. Najlepiej prezentuje się ona w zestawieniu z klasyczną i kobiecą spódnicą ołówkową, czy spodniami w kant.