PORADY STYLISTKI

Prezenty na każdą kieszeń

1 grudnia 2016

Nadszedł w końcu długo oczekiwany GRUDZIEŃ, miesiąc magiczny, pełen radości, spokoju, spotkań z bliskimi. Czas przygotowań do świąt Bożego Narodzenia to również okres, w którym galerie handlowe są przepełnione. Wszyscy poszukujemy upominków dla najbliższych. Każdy z nas lubi przecież dostawać i dawać prezenty. Bycie „dobrym Mikołajem” nie należy jednak do rzeczy łatwych. Co roku stoisz przed dylematem i rozmyślasz, o czym marzy Twój brat, siostra, mama, babcia, itd. ?

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy kilka rad, które pomogą w wyborze udanego, świątecznego prezentu. W naszym poradniku znajdziesz również propozycje upominków na każdą kieszeń.

1. Nie zostawiaj wszystkiego na ostatnią chwilę!

Zakupy świąteczne zaplanuj na początek grudnia. Asortyment nie będzie jeszcze przebrany, a Ty będziesz miała sporo czasu na zastanowienie lub ewentualny zwrot/wymianę.

2. Nie bój się pytać!

Jeśli nie masz bladego pojęcia co uszczęśliwiłoby Twoich bliskich, zapytaj wprost!

3. List do Mikołaja

Kojarzy się z dzieciństwem, jednak czy ktoś powiedział, że dorośli nie mogą pisać listów?  Miesiąc przed świętami poproś najbliższych, aby napisali dziesięć rzeczy, które chcieliby dostać pod choinkę. Będziesz miała pewność, że trafisz w ich gust, a dla nich nadal prezent będzie niespodzianką (w końcu nie będą wiedzieli, którą rzecz z listy wybrałaś).

4. Obserwuj aktywność bliskich na Facebooku

Facebook jest kopalnią informacji o naszych znajomych. Wspaniała możliwość „lubienia” postów, zdjęć, stron, produktów, może nam wiele powiedzieć o zainteresowaniach i guście posiadacza konta.

5. Sprawdź jakość produktu przed zakupem i zachowaj paragon!

Decydując się na zakup prezentu obejrzyj dokładnie, czy rzecz nie posiada żadnych uszkodzeń. Zachowaj paragon, jest on podstawą do ewentualnej reklamacji lub zwrotu.

6. Ustal  świąteczny budżet

Określ limit pieniędzy i konsekwentnie się go trzymaj. Dzięki temu nie zrujnujesz swojego portfela i jednocześnie będziesz mogła sprecyzować propozycje prezentowe. Upominki nie muszą być drogie, liczy się pamięć.

Nasze propozycje prezentów do 20, 50, 75, 100, 200 i 300 zł:

christmas-gifts

 

christmas-gifts2

 

christmas-gifts3

 

christmas-gifts4

 

christmas-gifts5

 

christmas-gifts6

Zapraszamy na zakupy do ptakmoda.com

Może ci się spodobać również

Brak Komentarzy

Zostaw Komentarz